Turisztikai hozzájárulás
2018. április 09.
Tisztelt Szakértő! Cégünk egy Nonprofit Kft., melynek nem a fő profilja a büfé üzemeltetése, de alkalmanként árusítunk szendvicset és saját készítésű koktélt is. A kérdésem az, hogy kell-e nekünk turisztikai hozzájárulási adót bevallani és megfizetni? Válaszát előre is köszönöm!